Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady jsou všechny,mnou doporučené divadelní hry a musikály,na kterých jsem byla.

ObrazekJack Rozparovač

Právě odstartoval nový muzikál v divadle Kalich Jack Rozparovač.Příští středu na nějdu,tak vám pak něco o něm víc napíšu.

Hrají:Jiří Langmajer,Daniela Šinkorová,Zdeněk Podhůrský,Sabina Laurinová,Roman Vojtek

Ivana Jirešová,Filip Blažek,Michaela Kuklová,Martin Dejdar,Zuzana Norisová,Petr Vondráček...

ObrazekJekill a Hyde

Tak tenhle musikál je fakt super!

V hlavní roli uvidíte Daniela Hůlku,který hraje hodného vědce,který chce ze země vymést všechno zlo,a tak vytvoří lektvar,který vypije a stane se z něj rozdvojená osobnost,hodný vědec Jekill a nemilosrdný vrah Hyde.Jak to skončí uvidíte v divadle Karlín.

Dále hrají:Tereza Duchková,Kateřina Brožová,Oldřich Kříž,Tomáš Bartůněk.Jan Urban,VlastaPeterková,Roman Škoda...

Obrazek

8-Polib prdel kosům

Díváte se na Velmi křehké vztahy?Představitel Olina-Rosťa Novák,který také hrál v seriálu Bazén má své vlastní představení.Do divadla Archa se na něj můžete přijít podívat jak hraje.Toto představení je velmi náročné,protože celou dobu hraje sám.Při představení dostanete pití na účet baru v divadle,Rosťa do vzduchu hází spoustu sladkostí,skáče na trampolíně do takové výšky,že vám až zamrazí a hraje loutkové divadlo.Určitě se přijdte podívat,stojí to zato.

ObrazekTři muži....

Do divadla ABC se rozhodně jděte podívat na Tři muže ve člunu a pes,toto skvělé představení je o třech starých pánech,kteří vzpomínají na časy,kdy si vyrazily ve člunuse psem na cestu kolem světa.Obrazek

Hrají:Jaroslav Vlach,Martin Písařík,Oldřich Vízner,Miroslav Hrabě,Otakar Brousek ml.,Jiří Ployhar,Dalibor Gondík...

CIZINEC

Obrazek

Anglická komedie v divadle ABC o muži,který nerad komunikuje s lidmi.Jeho kamarád vlastní hotel a on se do něho nastěhuje,Nevědí,ale jak to udělat,aby muž nemusel mluvit s lidmi a tak si jeho kamarád vymyslí,že bude hrát cizince.Ze začátku je to dobré,ale pak sipře mužem lidé povídají svá tajemství v domění,že tomu nerozumí,tajemství,která by raději ani nechtěl slyšet...

Hrají:Marie Durnová,Jaroslav Vlach,Otmar Brancuzský,Oldřich Vízner,Veronika Jeníková,Svatopluk Schuller,Filip Blažek a další.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

íágfuhlk

(ikohg, 30. 5. 2007 17:00)

íituodfopioppiopk igugifd gfuuuuui gj